Loading ...

O nas

 

Zespół Projektowy MIRAŻ jest pracownią architektoniczną i designerską działającą pod kierownictwem Magdaleny Kycko.

Jesteśmy grupą kreatywnych, doskonale ze sobą współpracujących osób, których łączy pasja projektowania wnętrz. Posiadamy wieloletnie doświadczenie.

Każdego inwestora traktujemy indywidualnie. Opracowując projekt zwracamy szczególną uwagę na efekt wizualny, estetykę, dobór materiałów, jak również funkcjonalność wnętrza.

Nie znamy znaczenia zwrotu: „A co będzie jeśli mi się nie spodoba?”, ponieważ już przed przystąpieniem do projektowania staramy się rozmawiając z inwestorem zebrać potrzebną nam wiedzę na temat ulubionych stylów, gustu, oczekiwań i potrzeb klienta. Przygotowujemy zawsze kilka wariantów i razem z inwestorem wybieramy najlepsze rozwiązanie. Nasze projekty wykonywane są dla inwestora, a nie dla nas. Te wszystkie czynniki pozwalają nam zawsze uzyskać zadowolenie klienta.

Projektujemy wnętrza domów, mieszkań, zarówno w całości, jak i indywidualne pomieszczenia, wnętrza hoteli, biur, restauracji, pubów, gabinetów lekarskich, przychodni, sklepów, salonów, dobieramy również kolorystykę elewacji.

Projektujemy też meble i przedmioty użytkowe.